Luxusní dům 307 m2 na velkém pozemku 2.418 m2, Břežany II

Břežany II

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 307 m2, zastavěná: 192 m2, pozemek: 2418 m2, stav: Samostatně stojící, stav: Velmi dobrý, lokalita: Klidná část obce, Garáž, Bazén

Info v RK

Kontaktujte nás
+ 32 fotky Zobrazit více

Vítejte v domově, který splní všechny Vaše představy o pohodlném bydlení. Tento jedinečný rodinný dům, postavený na opravdu velkém pozemku, je doslova sen každé rodiny. Pozemek s celkovou výměrou 2.418 m2 je nádherně upravený a nabízí spoustu prostoru pro relaxaci i pro zábavu. Dostatečné soukromí zajišťuje nejen samotná velikost pozemku, ale také vlastní příjezdová cesta o výměře 375 m2.
Celková užitná plocha nemovitosti je úctyhodných 307 m2, takže nedostatkem prostoru tu určitě trpět nebudete. Jen obývací pokoj s kuchyní a jídelnou má přes 70 m2. Na obývací pokoj plynule navazuje velká terasa 24 m2 a před ní se nachází bazén o rozměrech 4x8 m, který je vyhřívaný vlastním tepelným čerpadlem. Vedle bazénu je také sauna a hlavně nádherná venkovní letní kuchyně, která má dokonce pec na pizzu, takže letní grilování s rodinou a přáteli tu dostane úplně nový rozměr.
Dům má celkem 4 ložnice a tři koupelny a majitelé domu aktuálně využívají jednu z ložnic jako prádelnu. Na prostornou garáž navazuje dílna, kterou lze v případě potřeby jednoduše předělat na pracovnu nebo další ložnici.
Vytápění domu zajišťuje další tepelné čerpadlo a na střeše jsou instalovány fotovoltaické panely, přičemž vyrobená elektřina je ukládána do baterií.
Nemovitost je napojená na obecní vodovod a kanalizaci a má také vlastní studnu, která je využívána na zalévání zahrady pomocí automatického zavlažovacího systému.
Tento dům prostě opravdu stojí za to, takže pokud hledáte komfortní a zároveň úsporné bydlení pro větší rodinu s velkou porcí soukromí, a přitom pouhých 2O minut autem od Prahy, určitě byste neměli tuhle nemovitost přejít bez povšimnutí.

Základní info

Umístění :
Klidná část obce
Typ objektu :
Samostatně stojící
Konstrukce :
Cihlová
Adresa :
Břežany II

Plochy

Plocha zastavená:
192m2
Plocha zahrady:
1851m2

Počty místností, umístění

Počet koupelen:
3
Počet garáží:
1
Počet parkovacích míst:
6
Počet NP:
2
Typ objektu:
patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti:
C - úsporná

Vybavení objektu

Zahrada, Garáž, Bazén

Inženýrské sítě

230V, 400V, Kanalizace, Voda, pitná

Dopravní dostupnost

Autobus, Dálnice, Vlak

Charakter okolí objektu

Obytná

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod, Studna

Telekomunikace:

Internet

Přístupová cesta:

Zpevněná, Dlážděná, Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Elektro:

400V, 230V
Evidenční číslo 167/5047
Typ Samostatně stojící
Adresa Břežany II
Cena Info v RK
Poznámka k ceně: cena na vyžádání

Ladislav Novák

mobil: +420 608127979
email: reality.novak@email.cz

Máte otázku?

Osobní údaje